O mnie/współpraca

O mnie
Nazywam się Monika i jestem dziewiętnastoletnią dziewczyną z niedużej miejscowości. Słowa, które najlepiej mnie opisują to romantyczka, marzycielka i uparciuch. Potrafię godzinami siedzieć i wymyślać przeróżne scenariusze jednej sytuacji, które mogłyby się wydarzyć, gdyby ktoś powiedział chodź jedno inne słowo. Gdy coś sobie postanowię nie znajdzie się nikt, kto mnie od tego odwiedzie, a kłócenie się ze mną to tylko strata czasu. Może dlatego wybrałam prawo, jako swój kierunek studiów - po prostu jest to zawód, w którym widzę się już od pierwszych klas gimnazjum. Nigdy nie umiałam stawiać przecinków - cały czas nad tym pracuję, więc bądźcie wyrozumiali. Moją równie wielką miłością obok książek są seriale.

Co czytam?
Tak naprawdę to wszystko. Sięgam po to, na co mam aktualnie ochotę i wciąż poszukuję nowych gatunków i ulubieńców. Nie pogardzę dobrym kryminałem ani przesłodzonym romansem. Mimo że nie ograniczam się do jednego typu literatury to najbardziej lubię fantastykę oraz książki młodzieżowe, które sprawiają mi najwięcej przyjemności.

Skąd pomysł na bloga?
Wszystko zaczęło się od książkowego profilu na instagramie, który prowadzę od lutego 2016 roku. Czułam, że potrzebuję swojego miejsca w internecie do dzielenia się moimi przemyśleniami na temat przeczytanych książek. Stwierdziłam, że blog jest właśnie tym miejscem i cieszę się, że go założyłam.

Współpraca
Bardzo chętnie przyjmę książki, które mnie zainteresują. Każdą propozycję rozważam indywidualnie. Zastrzegam sobie również prawo do napisania negatywnej opinii - jeśli książka mi się nie spodoba, dostanie adekwatną ocenę.


kontakt mailowy: oddam.ci.ksiazke@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia