O mnie/współpraca


O mnie
Nazywam się Monika i jestem dziewiętnastoletnią dziewczyną z niedużej miejscowości. W październiku zostanę studentką pierwszego roku prawa, co od zawsze było moim małym marzeniem. Staram się wszystko robić jak najdokładniej. Mam w sobie coś z perfekcjonistki i potrafię poprawiać jedną rzecz piętnaście razy tylko po to, aby wszystko wyglądało idealnie. Nigdy nie umiałam stawiać przecinków - cały czas nad tym pracuję, więc bądźcie wyrozumiali. Moją równie wielką miłością obok książek są seriale, które potrafię oglądać godzinami.

Co czytam?
Tak naprawdę to wszystko. Sięgam po to, na co mam ochotę i wciąż poszukuję nowych gatunków i ulubieńców. Nie pogardzę dobrym kryminałem ani przesłodzonym romansem. Mimo że nie ograniczam się do jednego typu literatury to najbardziej lubię fantastykę oraz książki młodzieżowe, które sprawiają mi najwięcej przyjemności.

Skąd pomysł na bloga?
Wszystko zaczęło się od książkowego profilu na instagramie, gdzie funkcjonuje już ponad rok. Czułam, że potrzebuje swojego miejsca w internecie do dzielenia się moimi przemyśleniami na temat przeczytanych książek. Stwierdziłam, że blog jest właśnie tym miejscem i cieszę się, że go założyłam.

Współpraca
Bardzo chętnie przyjmę książki, które mnie zainteresują. Nie jestem robotem i na każdą z nich potrzebuję trochę czasu, co wydaje się mi być oczywiste. Każdą propozycję rozważam i odpowiadam na wszystkie maile.


kontakt mailowy: oddam.ci.ksiazke@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia