O mnie/współpraca


O mnie
Nazywam się Monika i mam 19 lat. Na codzień chodzę do szkoły, jednak teraz cieszę się najdłuższymi wakacjami w życiu. W październiku zostanę studentką pierwszego roku, tylko jeszcze nie wiem jakiego kierunki. Staram się wszystko robić jak najdokładniej. Mam w sobie coś z perfekcjonistki i potrafię poprawiać jedną rzecz piętnaście razy tylko po to, aby wszystko wyglądało idealnie. To samo tyczy się moich postów - edytowane są minumum trzy raz, ponieważ po prostu nie lubię pomyłek i błędów. Drugą moją miłością, zaraz po książkach, są seriale, które potrafię oglądać godzinami.

Co czytam?
Tak naprawdę to wszystko. Sięgam po to, na co mam ochotę i wciąż poszukuję nowych gatunków i ulubieńców. Nie pogardzę dobrym kryminałem ani przesłodzonym romansem. Mimo że nie ograniczam się do jednego typu literatury to najbardziej lubię fantastykę oraz książki młodzieżowe, które pozwalają mi się odstresować po ciężkim dniu.

Skąd pomysł na bloga?
Wszystko zaczęło się od książkowego profilu na instagramie, gdzie funkcjonuje już ponad rok. Czułam, że potrzebuje swojego miejsca w internecie, do dzielenia się moimi przemyśleniami na temat przeczytanych książek. Stwierdziłam, że blog jest właśnie tym miejscem i cieszę się, że go założyłam.

Współpraca
Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współprace. Ze swojej strony gwarantuję szczerą, rzetelną recenzję oraz pojawienie się przynajmniej jednego zdjęcia na moim profilu na instagramie. Nie lubię pisać pod termin, jednak nie powinno mi sprawić to dużego kłopotu. Zapewniam szybki i przyjemny kontakt - zawsze wysyłam link do recenzji oraz zdjęć na instagramie danej pozycji. Odpisuje na wszystkie wiadomości.

kontakt mailowy: oddam.ci.ksiazke@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 oddam ci książkę , Blogger